[special_heading title_content= “E-TİCARET SİTESİ KURMAK” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkKqz3z-_”]

İstanbul, İzmir, Amerika Alabama’da web tasarım hizmeti sunuyoruz. Kurumsal ve bireysel web tasarım hizmetleri.

[/special_heading]

E-ticaret Sitesi Yapan Firmalar:

Hayattaki seçimlerimiz ve bunların sonuçları bizleri her anlamda (bizim bu yazımızda iş ile ilgili) bir yerden çok daha iyi bir yere çıkmak için aldığımız aksiyonlarla ilgili olduğunu düşünüyoruz. 

Sizler için bu yazıyı hazırladığımız anlarda web tasarım ve e-ticaret alanında dolu dolu 20 yılı geride bırakmış oluyoruz. Sanırız bu anlamda söyeleceğimiz öneriler kayda alınmaya değer. 

Web tasarım ya da web üzerinden ticaret yapmak için kullandığım terim olan e-ticaret ile ilgili ilk önemli husus, doğru ajans seçimidir. Kurumsal ve köklü yazılım firmaları gibi aynı zamanda yeni açılan ve henüz kendini ispat etmemiş yazılım ve reklam ajansları da e-ticaret için müşterilerine hizmet sunmaya çalışıyorlar. Çalışıyorlar diyoruz zira henüz tam anlamıyla e-ticaret için hazır değiller. Uzun yıllar ajans ve yazılım firması (çalışan, yönetici ve kurucu olarak) tecrübesi ile açıkça gördüklerimizi söyelemekte fayda var web tasarım ya da e-ticaret sitesi kurmak, yönetmek ve destek sunmak için yeterli bilgi birikime sahip olamayabiliyorlar. 

İşte burada dikkat etmemiz gereken sektörde (e-ticaret) uzun yıllardır varlığını sürdüren ve her geçen yıl hem müşteri sayısını artıran hem de müşteri memnuniyetini en üstte tutan e-ticaret sitesi tasarlayan, e-ticaret yazılımı yapan o doğru firmayı bulmak. Yazımızın içinde de belirttiğimiz gibi çok fazla e-ticaret sitesi ve web tasarım sitesi yapan firma var; bunların içinden hangisi en doğru seçim. 

Bizler yakın zamanda ortaklık kurduğumuz ancak uzun yıllardır yaptıkları işleri takip ettiğimiz ve kendileriyle çalışmak için can attığımız IDEA SOFT ile birlikte e-ticaret siteleri kurmak, yönetmek, destek sunmak için birlikte çalışıyor olmanın heycanını yaşıyoruz. 

Bu anlamda hem ideasoft’un hem de irfanmedia.com’un desteğini sizlere sunmamız için tek yapmanız gereken bizlere aşağıda bulunan telefon numalarından ulaşmak. 

E-ticaret ve web tasarım gibi teknik bilgi ile ilerleyen bu ajans ve yazılım işlerinde her zaman yanınızda sizlere destek olmak için, bilgi ve birkimimizi sizlerle paylaşabiliyor olmamız için bizlere ulaşmanız gerekmektedir. 

Bir projeniz mi var? Bizi şimdi ara!

İLETİŞİM