[special_heading title_content= “İSTANBUL’DA SEM – İNTERNET REKLAMCILIĞI” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkKqz3z-_”]

İstanbul’da firmalar için SEM, internet reklamları için ajans arayan tüm kurumsal müşterilerimiz için internet reklamcılığı hizmeti (SEM) sunulmaktadır.

[/special_heading]

İnternet Reklamcılığı – SEM

İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM)

İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM), globalleşen dünyada önemli bir kavram haline gelmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte insanların hayatı tamamen değişti. Özellikle son dönemlerde pandeminin etkisiyle dijitalleşmenin önemi daha da kavrandı. İnsanlar artık bütün işlerini sanal ortamda, internet sayesinde kolayca halledebilmektedir. Bu da tüm sektörlerin hızla dijitalleşmesine neden oldu. Artık e-ticaret siteleri başta olmak üzere, diğer tüm sektördeki iş alanları internet üzerinden işlem yapmaya başladı. Buda İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM) kavramının ortaya çıkmasına neden oldu. Gelişen teknolojiyle birlikte geleneksel reklam modelleri değerini kaybetti. Geleneksel reklam modellerinin maliyeti ve geriye dönük alınan veriler kullanıcıları tatmin etmemeye başladı. Dijitalleşen firmalar internet ortamında rakiplerinin önüne geçmek için geleneksel medyadan ziyade artık İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM) almaya başladı. Bu kavramı açıklayacak olursak; firmalar veya marka sahibi olan kişilerin ürün veya hizmetini, internet üzerinden müşteriye ulaştırırken rakipleri arasında ön plana çıkmak için yaptıkları reklam işlerinin tümüne denir. Bu reklam anlayışı günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kavramın ortaya çıkmasıyla birlikte hizmeti veren ve müşteriler zaman ve mekan gibi kavramlardan kurtulmuş oldu. Bu kapsamda İstanbul İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM)  oldukça gelişmiş durumda. Bu reklam sektöründe çalışmak istediğiniz firmaları gelişmiş özellikleri nedeniyle İstanbul’dan tercih edilmesi önemlidir. Bu reklam modeli özellikle e-ticaret siteleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM) Avantajları Nelerdir?

İnternet ortamında kullanıcı sayısının artması dijital reklam modeline olan talebi artırmaya başladı. Sanal ortamda rakiplerinin önüne geçmek isteyen firmalar internet üzerinde, benzersiz içeriklerle birbirleriyle yarışmaya başladı. Günümüzde sıklıkla kullanılan İnternet Reklamcılığı Hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. İnternetten verdiğiniz reklamlar, geniş kitlelere ulaşarak potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Hitap ettiğiniz kitleye göre geniş hedefleme imkanı sunar. Reklam verenler için çok çeşitli ödeme yöntemlerinin bulunması ödeme kolaylığı açısından önemlidir. Bireysel ihtiyaçlara göre kişileştirilmiş reklam verme ihtimali sunar. Geleneksel reklam modeline göre oldukça hesaplı ve sonuç açısından da oldukça öndedir. Verdiğiniz reklam sonucunu analizlerle kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Ön hazırlık süresi geleneksel reklam modeline göre oldukça kısadır. Aynı zamanda bu reklam modeli güvenilirliği fazladır.

İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM) Dezavantajları Nelerdir?

Birçok olumlu sonucu olan bu reklam modelinin tabi ki de eksi olduğu yönler bulunmaktadır. İlk olarak bu yöntemde süre sınırlaması vardır. Gelişen teknolojilere ayak uyduramayan bazı insanlar ise internet alıverişine güvenmemektedir. Bilgi yetersizliği, bütçenin kontrol edilmemesi nedeniyle çeşitli maddi kayıpların olması. Harcamaların doğru ve stratejik yapılmaması nedeniyle maliyet aksaklıklarının yaşanması gibi sorunlar bu reklam modelinin dezavantajları olarak görülmektedir. Ancak olumlu yönlerine baktığınız zaman internet reklamcılığının olumsuz yönleri görmezden gelinebilir.

İnternet Reklamcılığı Hizmetinin (SEM) Geleceği

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet kullanan insanların sayısı artmaya devam ediyor. Bununla paralel olarak internette alıveriş yapan insanlarında sayısı artmaya devam ediyor. Bu da internet reklamlarında bütçelerin artırılmasına neden olmaktadır. Türkiye’de yaklaşık 50 milyon kişi internet kullanmaktadır. Buna rağmen internetten alıveriş yapan kişi sayısı 10 ile 11 milyon arasındadır. Bu verilere göre Türkiye’de internet reklamcılığı ileride çok daha iyi sonuçlar vereceği beklenmektedir. Firmaların yavaş yavaş sanallaşması ilerleyen dönemlerde ülkemizde İnternet Reklamcılığı Hizmetinin (SEM) öneminin daha da anlaşılmasına neden olacaktır. Google AdWords Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Yandex gibi birçok alanda reklam vererek hizmetinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Sosyal medyanın artan popülerliği nedeniyle firmalar, son dönemde reklamların bu kanallar aracılığıyla yayınlayarak müşterilerine hitap etmeye başladı.

IRFAN MEDIA olarak 2002 yılından beri tasarım ve yeni müşteri bulma konusundaki deneyimimizi İnternet Reklamcılığı Hizmetinde (SEM) için de kullanıyoruz. İstanbul’da İnternet Reklamcılığı Hizmeti (SEM) olarak en kaliteli ve verimli internet reklam çalışmasını sizler için hazırlıyoruz. Alanında uzman kadromuz, firmanızın misyon ve vizyonuna uygun müşteri kitlesini bularak, sizi müşterilerinizle kolayca iletişime geçmenizi sağlıyor. Özgün, yenilikçi, benzersiz reklam modelleriyle dikkat çekici içerikler üreterek potansiyel müşterilerinizin sizi keşfetmesini sağlıyoruz. Eğer firmanızın müşteri potansiyelini artırmak istiyorsanız geleneksel reklam modellerinden uzaklaşarak, bizimle internet reklamcılığı yaparak hedef kitlenizi artırın. IRFAN MEDIA olarak İstanbul’da İnternet Reklamcılığı Hizmeti alanında kesin sonuç veren hizmeti siz kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Bir projeniz mi var? Bizi şimdi ara!

İLETİŞİM