[special_heading title_content= “KURUMSAL KİMLİK TASARIMI” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkKqz3z-_”]

İstanbul En İyi Kurumsal Kimlik Firması, İstanbul’da Kurumsal Kimlik Tasarım Firması IRFAN MEDIA gururla sunar.

[/special_heading]

İSTANBUL KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı, firmanızın yada şirketinizin duruşunu temsil etmektedir. Adete firmanızın nüfus cüzdanı gibi işlev görmektedir. Müşterilerinize firmayı en iyi tanıtmanın yolu, kurumsal kimlik tasarımı olarak değerlendirebiliriz. Bu tasarımlar dışardan ilk bakıldığında firmanızın nasıl göründüğünü anlatmaktadır. Bu anlatım sırasında yapılan tüm işlere, kurumsal kimlik tasarımı diyebiliriz. Gelişen teknolojilerde artan rekabetle birlikte, kurumsal kimliğin de önemi artmış durumda. Firmaların arasında artan rekabette kendi firmanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız, mutlaka kurumsal kimlik tasarımına ihtiyacınız var. Firmanızı çok daha profesyonel gösteren bu tasarımlar, rakiplerinizin önüne geçmek için büyük anlam ifade etmektedir. Ayrıca müşterilerinize karşı da daha güvenilir bir tablo çizmenize neden olur. Kurumsal kimlik çalışmalarında ana gövdeyi firma ismi ve o firma ismine uygun logo tasarımı oluşturmaktadır. Diğer bütün çalışmalar bu işlerin üzerinden yapılmaktadır. Özgün, yenilikçi ve firmanızın misyon ve vizyonlarına uygun tasarlanan kurumsal kimlikler müşteriler arasında görünür olmanızı sağlar. Bu hizmetlerden yararlanmayan firmaların görünürlüğü olmaz ve rakipleriyle mücadelede edemez. Kısacası kurumsal kimlik tasarımı olmadan firmanızın büyümesi imkansızdır. Kurumsal kimlik tasarımları; logo, ofis dizaynı, personellerin giysisi, araç üstü giydirme, web sitesi dizaynları gibi çok kapsamlı bir işlemdir. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalı 

Öncelikle çok tecrübeli bir firmayla çalışmak başlangıç için her zaman önemlidir. İstanbul kurumsal kimlik tasarımı için seçilebilecek firmaların en yoğun olarak bulunduğu illerden birisidir. Daha sonraki aşamada ise kurum; vizyon, misyon ve içeriğine uygun logo tasarımının oluşturulması. Bu kurumsal kimlik tasarımı için vazgeçilmez bir parçadır. Firmayı en iyi şekilde anlatan, akılda kalıcı logolar her zaman firmanızı ön plana çıkaracaktır. Logo oluşturulduktan sonra, şirket içi veya dışında kullanacak diğer malzemelerinin üzerine basılacak hale getirilir. Oluşturulacak tasarımın özgün, göze hitap eden olması firmanın ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır. Kimliğin kesinlikle benzer sektördeki firmalarınkiyle benzer olmaması gerekmektedir. Kurumsal kimlik oluştururken bu alanda uzman firmalarla çalışmak gerekmektedir. Alanında uzman personeller firmanızı ileride de benzersiz bir şekilde temsil edecek tasarımlar oluşturabilir. Firmayı tam olarak yansıtan, misyon ve vizyonuna uygun tasarımlar oluşturulmalıdır. 

Bir projeniz mi var? Bizi şimdi ara!

İLETİŞİM