[special_heading title_content= “İSTANBUL WEB TASARIMCI” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkKqz3z-_”]

İstanbul’da web tasarımcı, İstanbul web sitesi tasarımcısı arayan firma, kurum ve bireysel müşteriler için web tasarımı.

[/special_heading]

İSTANBUL WEB TASARIMCI

İstanbul Web Tasarımcı

Web tasarım, artık günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte hizmet veren firma veya kişilerin vazgeçilmez bir kavramı olmuş durumda. Özellikle son dönemlerde pandeminin etkisiyle karantina dönemlerinde insanlar hemen hemen tüm ihtiyaçlarını  internet üzerinden, web sayfaları aracılıyla karşılamaya başladı. Günümüzde artık mağazaların çoğu dijital, sanal ortama taşınamaya başladı. Bununla birlikte hizmet verenler arasındaki rekabet sanal ortama taşınmış oldu. Firmalar veya kişiler müşterilerine sundukları hizmetleri web sayfaları aracılıyla müşterilerine taşırken, aynı zamanda da birbirleriyle rekabet etmek durumunda kaldı. Hizmet verenler dijital ortamda rakiplerinin önüne geçebilmek için birçok yönteme başvurmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden birisi de hiç şüphesiz web sayfasının tasarımıdır. Web tasarımı, web sayfası üzerindeki metin, görsel, video ve diğer argümanların düzgün, göz hitap eden ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanması olarak nitelendirilebilir. Aslında bir firmanın dijital ortamdaki reyonu olarak da görülebilir. Hizmetini sergilediği bir alandır. O yüzden burada yapılacak tasarımların özgün, ilgi çekici, göze, kulağa hitap eden, anlaşılır, firmanın hizmetine uygun bir şekilde tasarlanması oldukça önemlidir. Doğru ve kaliteli yapılacak bir tasarım sizi diğer alanınızda hizmet veren diğer firma veya kişilerin önüne geçirecek, müşteri trafiğinizi artıracaktır. Sanal ortamda hizmetinin en iyi şekilde kitlelere aktarmak için doğru tasarımı seçmeniz önemlidir. Ancak doğru web tasarımı, doğru web tasarım hizmeti veren firmalarla çalıştığınızda mümkün olabilir. Özellikle İstanbul web tasarımcı olarak hizmet veren firmaların çoğunu bünyesinde barındırıyor. Web tasarım için seçeceğiniz firmanın tecrübeli olması, tasarımların özgün olmasıyla doğru orantılı olacaktır. İstanbul web tasarımcı olarak hizmet veren çok firma olması beraberinde olumsuzlukları da getirmektedir. Web tasarım hizmeti alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. İstanbul web tasarımcı firmaları genelde yüksek fiyatlarla bu işi yapmaktadır. Bu hizmeti size ucuza sunan firmaların ise çoğu özgün olmayan, göze hitap etmeyen, dikkat çekmeyen, firmanızın hizmetine uygun olmaya, tamamen amatörce yapılan tasarımları hizmet diye sunmaktadır. Bu yüzden İstanbul web tasarımcı olarak ucuza hizmet veren firmaları tercih etmemeniz gerekir. Web tasarım yaptırırken, vereceğiniz fazla para size müşteri trafiği olarak ileri de mutlaka geri dönecektir. Aslında bunu verdiğiniz hizmete yönelik ileriye dönük bir yatırım olarak düşünebilir. Unutmayın kaliteli hizmeti ucuza alamazsınız. 

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır

Web tasarım hizmeti geniş yelpazeye sahip bir hizmet olduğu için fiyatları çok farklılık göstermektedir. Bu yüzden web tasarım fiyatları için tam olarak bir fiyat verilmez. Web tasarım hizmetini veren firmanın tecrübesi, hizmet kalitesi, sağladığı imkanlar, web sitenin sayfa sayısı, kullanılacak teknolojiye kadar birçok sebep tasarım fiyatlarını artırabilir. Hedef kitleye doğru hitap edebilen bir web tasarım yapılması oldukça önemlidir. Aslında yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul web tasarımcı hizmeti veren firmaların çok olması fiyatların da değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Eğer bu işi kaliteli, göze hitap eden, firmanıza uygun ve kitlelerin kolay anlayabileceği şekilde yaptırmak isterseniz düşük fiyat veren firmalardan muhakkak uzak durmanız gerekmektedir. Normal şartlarda çok emek isteyen, düşünmeyi gerektiren, zaman alan ve uğraştırıcı bir iş olduğu için bu işi ucuza yapmak imkansızdır. Ucuza yapılan web tasarımlar önceden hazırlanmış veya başka bir tasarımın kopyası olabilmektedir. Bu yüzden ortama bir web tasarım fiyatı yüksek olacaktır. 

IRFAN MEDIA olarak 2002 yılından beri bu sektörde çeşitli tasarımlarla farkımızı ortaya koymaktayız. Alanında uzman ve tutkulu ekibimiz, sizler için en farklı, ilgi çekici, firmanızı en iyi yansıtan tasarımları oluşturmaktadır. Müşteri öncelikli hareket ederek, kullanıcımızın firmasını en iyi şekilde kitlelere ulaştıracak web tasarımı oluşturmaktadır. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetle elde ettiğimiz tecrübe sayesinde sizlere benzersiz tasarım hizmetini kolayca sunuyoruz. İstanbul web tasarımcı olarak hizmet veren firmalar arasında en farklı çalışmalarla, müşteri trafiğinizi artırıyoruz. Firmamızda web tasarım fiyatları alt limit olarak 3000 TL’yi geçmemektedir. Ortalama bir web tasarımı ise 5000 TL’yi bulmaktadır. Düşük fiyat veren firmaların size sunduğu tasarımlar kalitesiz olacaktır. Kaliteli olan tasarımlar ise sizin pahalı gelecektir. 20 yıldan fazla tecrübemiz, benzersiz web tasarımlarımız, işinde uzman personellerimizle, IRFAN MEDIA olarak biz kaliteli tasarımları daha uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz.

Bir projeniz mi var? Bizi şimdi ara!

İLETİŞİM