[special_heading title_content= “SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkN8D2Gbu”][/special_heading]

BİZLER IRFAN MEDIA OLARAK DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLARIYIZ.

Çevrimiçi olarak potansiyel müşterileriniz tarafından kolayca bulunmanıza yardımcı olmak bizim işimiz, çünkü müşterilerinizin de hizmet aradığı yer burası yani internet. Artık televizyon reklamları izlenmiyor; bildiğimiz gibi radyo da eskisi kadar dinlemiyor, sarı sayfalar da bitti. Eğer yeni müşteriler kazanmak istiyorsanız, işinizi dijital dünyada pazarlamanız gerekir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Daha fazla insana ulaşmanıza, satışlarınızı artırmanıza ya da yeni işinizi kurmanıza yardımcı olabiliriz. 20 yıla yaklaşan tasarım ve yeni müşteri bulma konusundaki deneyimimizi Sosyal Medya Yönetimi ve Tasarımı ile harmanlıyoruz.

Sizin de kurumsal şirketinizi sosyal medya hesaplarınız ile öne çıkmasını ve yeni müşteriler kazanmayı istiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

IRFAN MEDIA Sosyal Medya Yönetimi