[special_heading title_content= “WEB TASARIM FİRMASI SEÇİMİNDE ZAMAN VE PARA KAYBINI ÖNLEMEK İÇİN DİKKATLİ OLUN!” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “oshine_diamond” icon_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”#000000″}’ separator_color= “#efefef” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ margin= ‘{“d”:””}’ border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:””}’ border_color= “” border_radius= “” box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” key= “SkKqz3z-_”]

İstanbul, İzmir, Amerika Alabama’da web tasarım hizmeti sunuyoruz. Kurumsal ve bireysel web tasarım hizmetleri.

[/special_heading]

20 yıldır sektörde farklı farklı yazılım firmalarında ve reklam ajanslarında çalıştıktan sonra kendi web tasarım ajansını kuran tasarımcılar olarak sizleri tasarım ve reklam ajansı arayışınızda dikkatli ve temkinli olmaya davet ediyoruz; neden mi? 

Çok uygun fiyatla hizmet üretmeye çalışan firma ya da kişiler, web sitelerini uygun fiyatlı yaptıkları için ellerinde çok fazla iş oluyor ve hiç bir zaman hiç bir müşteriyi memnun edemiyorlar. Aslında bu durumda müşteri de keşke biraz daha fazla para verseydim ama bu iş bu kadar uzun sürmeseydi diyor. Ne tasarımcı keyifle, mutlu çalışıyor ne de işveren bu durumdan memnun oluyor. 

Sadece fiyat olarak da bakmamak gerekir aslında aynı zaman kalitesiz ve birbirinin aynı web siteleri ve tasarımları ile sizleri baş başa bırakıyorlar. Çok uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ile web tasarımı içine sinmeyen müşteri, tekrar bizim gibi belli standartlarda hizmet veren reklam ajansları, web tasarım firmaları ya da kişilere ulaşıyor.

Kurumsal firmalar bu hatalara KOBİ ya da yeni girişimcilere oranla daha az düşüyorlar. Bizim, reklam ajansı ve web tasarım ajansı arayan müşteri adaylarımıza tavsiyemiz, her işte olduğu gibi bu web tasarım işinde de dengeli olmaları yönünde. Çok uygun fiyat yerine makul ve bizim gibi internet sitelerinde fiyatlarını açıkça yazan yerleri tercih etmemiler. Aslında bizim uzun yıllardır, duyduğumuz ve yaşadığımız çok yüksek fiyatlara web tasarım hizmeti alan kurumsal firmaların da bu anlamda, bizim gibi yeni büyümekte olan ajanslara şans vermeleri, o çok yüksek fiyatlarla yapılan işlerin benzerlerini hatta bazen çok daha iyilerini yapabildiğimizi göreceklerdir. 

Web tasarımda dikkat edilmesini gerek bir diğer konu da hangi yazılım diliyle web sitesinin hazırlanacağı. Bu sıralar daha çok PHP yazılım diliyle web sitelerinin yazılımlarının hazırlandığını görüyoruz. Ayrıca asp.net ile de bir web sitesinin yazılımı hazırlanabilir. Bir web sitesinin kurulumu için çok daha fazlasına ihtiyaç var elbetteki ana çatıyı HTML ile kurmak gerekiyor, Veritabanı (Database) JavaScript ve CSS’ler de olmazsa olmazlardan elebetteki.

Bizler daha çok CMS olarak bilinen içerik yönetimleri ile çalışmayı seviyoruz. WordPress web sitesi hazırlamak için uzman olduğumuz içerik yönetim sistemlerinin başında geliyor.

Bir projeniz mi var? Bizi şimdi ara!

İLETİŞİM